Champion Chess

Champion Chess 2.0

Czy Twój telefon ma refleks szachisty?

Champion Chess to darmowy program szachowy. Dzięki dobrej sztucznej inteligencji aplikacja może zapewnić rozrywkę na długie godziny. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo dobra sztuczna inteligencja

Wady

  • Brak trybu dla dwóch graczy
  • Brak wbudowanego trenera
  • Uboga grafika
Więcej

Niezły
6

Champion Chess to darmowy program szachowy. Dzięki dobrej sztucznej inteligencji aplikacja może zapewnić rozrywkę na długie godziny.

Champion Chess to program bardzo prosty w obsłudze. Po otwarciu aplikacji widzisz gotową do gry szachownicę. Sterowanie jest banalnie proste. Figury zaznacza się i przesuwa przy pomocy kursora sterowanego klawiaturą.

Mimo prostoty wyglądu, Champion Chess kryje w sobie bardzo dobry program szachowy. Nawet zaawansowani szachiście mogą mieć problem z ograniem swojego telefonu. Nie ma opcji zmniejszenia poziomu trudności. Jeśli chcesz wygrać z Champion Chess musisz się po prostu nauczyć dobrze grać w szachy. Jedyną pomocą jest możliwość cofnięcia błędnego ruchu.

Champion Chess nie oferuje dodatkowych opcji. Brak tu trybu dla dwóch graczy, nie ma zadań szachowych, trenera czy jakichkolwiek modyfikacji wyglądu szachownicy. Mimo to aplikacja jest bardzo udana. Królewska Gra z dobrym przeciwnikiem jest świetną rozrywką.

Jeśli szukasz interesującej gry działającej na prawie każdym telefonie, szachy w wydaniu Champion Chess są świetnym wyborem.

Champion Chess

Download

Champion Chess 2.0